Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6044
Dorośli | Szkoła Języka Angielskiego Agnes

Języki sprawiają Ci problem?

Kursy dla dorosłych w Szkole Języka Angielskiego Agnes

Praca

Podniesiemy twoje kwalifikacje

Biznes

Ułatwimy kontakt z twoimi kontrahentami

Podróże

Ułatwimy odkrywanie nowych miejsc w najdalszych zakątkach świata

Jak to działa?

Dorosłym oferujemy specjalnie ułożone kursy, mające na celu pokonanie bariery komunikacyjnej, zwłaszcza tej dotyczącej mówienia.  Nasi dorośli kursanci mówią po angielsku już podczas pierwszej lekcji (nawet na poziomie dla początkujących).  Rozumienie i efektywne komunikowanie się to kluczowe cele, które mają osiągnąć nasi dorośli uczniowie. Każdy kurs dla dorosłych, niezależnie od poziomu, obejmuje tematy związane z pracą i biznesem, jak też z podróżami i turystyką. Badanie postępów polega na indywidualnych testach z konwersacji, które rzeczywiście przygotowują naszych dorosłych kursantów do odnajdywania się w specyficznych/konkretnych sytuacjach.

Jak uczymy dorosłych w Szkole Języka Angielskiego Agnes

Po co mi to wszystko?

Pokonaj z nami strach przed mówieniem po angielsku, nie wstydź się prób i pomyłek, nie krępuj akcentu, to naturalne oznaki świadczące o twoim progresie w nauce. Inne cele przyświecające nauce dorosłych słuchaczy wynikają z wieku i doświadczę życiowych, dorosły student nie musi poprawić oceny semestralnej w szkole, nie musi spełniać oczekiwań rodziców i ich marzę o lepszym starcie w życiu. Dorośli robią to dla siebie, więc warto aby uczyli się z Agnes, gdzie zaangażowanie i pasja przekładają się na realne wyniki. Uatrakcyjnisz swoje cv, otwórzysz sobie możliwość pracy za granicą. Zabukujesz  samodzielnie bilet lotniczy, zarezerwujesz hotel za granicą, muzea stoją przed tobą otworem. Obejrzysz film bez konieczności czytania napisów, zrobisz zakupy na eBayu, przeczytasz anglojęzyczny artykuły zalajkowany przez znajomych na Facebooku .

Język w branży.

Kursy z zakresu branżowego języka angielskiego mają na celu uzyskanie przez słuchaczy praktycznej znajomości języka specjalistycznego stosowanego na co dzień w danej branży. Słuchacze nabywają umiejętność komunikacji w języku angielskim, w tym ze szczególnym uwzględnieniem wykonywanej przez siebie pracy. Dzięki zastosowaniu autorskich metod i programów nauczania słuchacze z łatwością przyswajają sobie słownictwo niezbędne w swojej codziennej pracy oraz komunikują się z innymi użytkownikami języka angielskiego. Jest to alternatywa dla osób chcacych nauczyć się języka angielskiego przy jednoczesnym wykorzystaniu go do celów zawodowych. Oferowane kursy stanowią unikalna ofertę na rynku i prowadzone są przez doświadczonego lektora posiadającego wiedze specjalistyczna z danej branży.

Kursy IT English w Szkole Języka Angielskiego Agnes.

IT English

Internet otwiera przed tobą cały świat, ale tylko znajomość języka angielskiego jako języka globalnego pozwoli ci w pełni z tego korzystać. Praca w branży nowych technologii wymaga wyspecjalizowanej znajomości języka angielskiego.

Business English

Chcesz swobodnie  porozumiewać się  ze swoim szefem i kontrahentami z innych krajów? Wspólny mianownik jest tylko jeden – komunikatywny język angielski.

Kursy Hotel & Tourism English w Szkole Języka Angielskiego Agnes.

Hotel & Tourism English

W branży turystycznej hotelarskiej spotkasz na swojej drodze ludzi z całego świata. Biegła znajomość języka angielskiego ułatwi twoją pracę, oraz podniesie twoją konkurencję.

Przełam się!

Przełam  swoje wewnętrzne bariery z nami, potem będzie już tylko łatwiej.