Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6044
O nas | Szkoła Języka Angielskiego Agnes

Szkoła inna niż wszystkie

Od 15 uczniów w 2008 roku do 120 dzisiaj.

Agnieszka Klincewicz

Jestem nauczycielką od 2005 roku a nauczycielką angielskiego od 2007 roku.

Wierzę, że dobry kontakt z uczniem jest z jednym najważniejszych warunków potrzebnych do efektywnego nauczania języka. A poza tym, musimy odpowiednio zmotywować naszych uczniów aby chcieli po prostu rozmawiać! Najbardziej lubię pracę z młodszymi uczniami, ale z grupami starszymi rozwijam się językowo.

Agnieszka Klincewicz

Po 15 latach w Stanach Zjednoczonych wróciłam do Mrągowa, mojego rodowitego miasteczka. Czuję, że przywiozłam zza granicy trochę alternatywnego podejścia do ucznia co pomaga mi na co dzień podczas pracy z uczniami.

Uwielbiam podróżować i poznawać nowe kultury i czekam aż moje małe brzdące troszkę podrosną by móc je wszędzie ze sobą zabierać. Także bardzo lubię taniec latyno-amerykański, w którym nawet udało mi się wygrać kilka nagród w Stanach.

Na co dzień jestem żoną i mamą dwójki dzieci, które mnie pod koniec dnia kompletnie wyczerpują.

Agnieszka Wosik

Agnieszka Wosik

Język Angielski

Jestem nauczycielem z zamiłowania. Nauczanie języka angielskiego stało się moją pasją około dziesięciu lat temu. Od tamtej pory miałam okazję uczyć w wielu różnych krajach, także tych egzotycznych jak na przykład Etiopia. Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych oraz młodzieży. Staram się aby moje zajęcia były ciekawe oraz motywujące do nauki. W czasie zajęć stawiam duży nacisk na mówienie oraz słuchanie, aczkolwiek lubię także uczyć gramatyki. Kocham podróżować, odkrywać nowe miejsca oraz poznawać ludzi.

Katarzyna Ordyszewska

Katarzyna Ordyszewska

Język angielski

W mojej rodzinie nauczyciele są od pokoleń. Ja kontynuuję tą „tradycję” od 2013 roku. Od zawsze wiedziałam, że swoją przyszłość, pracę oraz zainteresowania wiążę z językami. Język angielski studiowałam w Poznaniu, mieście do którego często wracam. Bardzo lubię poznawać inne kultury, a co za tym idzie również języki obce, które są nieodłączną ich częścią.

Bardzo dobrze czuję się w nauczaniu dzieci i młodzieży, choć od niedawna uczę też dorosłych. Biorąc pod uwagę, że jestem młodym nauczycielem, praca z różnymi grupami wiekowymi pozwala mi ciągle się rozwijać i doskonalić umiejętności zawodowe.

Teresa Kazimierczak

Teresa Kazimierczak

Język Angielski

Jestem nauczycielem z powołania a także przewodnikiem wycieczek po USA. O moim doświadczeniu świadczą liczby- ponad 15 lat pracy w szkolnictwie, nie tylko w Polsce, ale i za granicą i ponad 20 lat pracy w USA. Zwracam główną uwagę na konwersacje. Praktyczny język, jak zachować się w różnych sytuacjach, jak porozumieć się za granicą- to dominuje na moich lekcjach. Lubię prowadzić zajęcia dla początkujących dorosłych i dzieci od 8 do 12 lat. Ogromną satysfakcję sprawia mi, kiedy ktoś wraca z innego kraju i z radością stwierdza, że potrafił się porozumieć. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych kultur, nowych miejsc. Zwiedziłam wiele krajów, wiele ciekawych miejscna świecie, a swoją wiedzę i doswiadczenie przekazuję uczniom.

Justyna Mackiewicz

Justyna Mackiewicz

Język Angielski

Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się od wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. To tam zakochałam się w tym języku, dlatego po powrocie do Polski poszłam na studia językowe. Jako że jestem niespokojnym duchem ciekawym świata, lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. Owa ciekawość zawiodła mnie do Anglii, gdzie oprócz poznawania języka angielskiego w praktyce, pracowałam również jako nauczycielka.

Zawód nauczyciela był wyborem świadomym, śmiało mogę powiedzieć, że należę do tej grupy szczęśliwców, którzy pracują z przyjemnością. Język angielski jest moją pasją, a naucznie go sprawia mi ogromną satysfakcję, zwłaszcza gdy widzę jak moi uczniowei robią postępy w nauce. W mojej pracy kładę nacisk przede wszystkim na rozwijanie umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Zawsze staram się, by zajęcia były dobrane indywidualnie do potrzeb i osobowości uczniów. Pracując z uczniami staram się być obiektywna, każdego z nich traktując jako indywidualistę.

Co robię, gdy nie pracuję? Jestem mamą dwóch maluchów, którzy na razie są całym moim światem, dosłownie i w przenośni. Poświęcam im każdą wolną chwilę i już niewiele zostaje dla mnie…

Krystyna Schultheiβ

Krystyna Schultheiβ

Język Niemiecki

Odkąd pamiętam, fascynują mnie języki obce. Język – to nie tylko słówka, ale cały kosmos sposobu myślenia, opisania i nawet kształcenia rzeczywistości.

Uwielbiam uczyć się języków, ten proces od poznania pierwszych słówek do korzystania jako środek komunikacji. W szkole uczyłam się angielskiego i francuskiego, na uczelni – trochę łaciny, ale muszę przyznać, że wiele zapomniałam. Koleżanki uczyły mnie trochę tureckiego i rumuńskiego, niestety nie mogłam tych znajomości dalej rozwijać. Aktualnie uczę się biblijnego języka hebrajskiego.

Moim ulubionym językiem obcym natomiast jest język polski. Jako nastolatka słyszałam kilka słów – i się zakochałam w ten język. Próbowałam się nauczyć, było (jest!) trudno, ale ze wszystkich języków, z którymi się spotkałam, polski jest mi najbliższy. W 1997 r. wyjechałam z Niemiec, by zamieszkać w Polsce.

Niemiecki jest moim językiem ojczystym. Jednak ,aby profesjonalnie nauczać niemieckiego, sama musiałam się uczyć. Między innymi dlatego studiowałam germanistykę w Olsztynie. Ucząc chciałabym przekazać nie tylko wiedzę, ale też tę fascynację językami.