Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6044
Dzieci | Szkoła Języka Angielskiego Agnes

Uczymy, bawimy, rośniemy razem.

Agnes uczy dzieci

Dopasowanie wiekowe

Najmłodszym uczniom oferujemy specjalne kursy ze starannie dobranymi metodami nauczania, dostosowanymi do ich przedziału wiekowego.

Nauka przez zabawę

Dzieci najłatwiej uczą się przez zabawę i naturalną potrzebę pokazania, że potrafią wykonać  zadania.Gdy nauka sprawia radość, dzieci nawet nie czują, kiedy „łapią” język.

Piosenki

Integralną częścią każdej lekcji są piosenki, ponieważ dają one okazję do poruszania się, co jest bardzo ważne dla małych kursantów.

Sztuka

Małe dzieci z natury rzeczy lubią też odgrywanie ról, podczas którego mogą występować i demonstrować  przyswojone słownictwo.

Jak to działa?

W trakcie kursu dzieci przyzwyczajają się do brzmienia języka angielskiego i uczą się odpowiadać poprawnie na podstawowe pytania. Opanowują  liczne zwroty z piosenek, których słuchają podczas zajęć. Rodzice otrzymują dostęp do stron internetowych i kody do kursu, aby dzieci mogły grać w gry online i utrwalać piosenki w domu, na komputerze lub tablecie.

Jak uczymy dzieci młodsze

Postępy Twojego dziecka w nauce.

Chociaż dzieci w Szkole języka angielskiego Agnes są traktowane ze szczególną troską, nie są zwolnione z częstego sprawdzania postępów w formie testów ze słuchania i mówienia. Dzięki nim nauczyciele i rodzice mają fizyczny dowód dokonanego postępu.  Gdy uczniowie w pierwszej klasie szkoły podstawowej są już na to gotowi, delikatnie wprowadzani są także w świat czytania i pisania po angielsku.

Rodzice mogą obserwować postępy swoich dzieci dwa razy w roku podczas lekcji otwartych, jak też dzięki kartom oceny przygotowywanym dwa razy w roku.

Zacznij edukację swojego dziecka już dziś, nie czekaj na szkołę.

Skontaktuj się z nami już dziś, podpowiemy ci jak możemy pomóc w edukacji twojego dziecka.