Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6044
Dzieci starsze | Szkoła Języka Angielskiego Agnes

Dzieci starsze

Dzieci starsze w Szkole Języka Angielskiego Agnes.

Tablica interaktywna

Dzieci podczas zajęć korzystają z tablicy interaktywnej windując  naukę języka w naszej szkole na wyższy poziom, dodatkowo motywując naszych kursantów do efektywniejszej pracy.

j

Pisanie i czytanie

Dzieci w wieku szkolnym różnią się od najmłodszych uczniów tym, że są przygotowane do bardziej formalnej nauki, z uwzględnieniem czytania i pisania.

Praca w grupach

Komunikacja i interakcja po angielsku, podczas pracy w parach i małych grupach, dostosowana do potrzeb dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Z

Test 6-klasisty

Przygotowujemy naszych uczniów do pierwszych poważnych sprawdzianów ze znajomości języka obcego.Im wcześniej dzieci rozpoczynają naukę, tym bardziej bezstresowo podchodzą do egzaminów.

Jak to działa?

W miarę, jak dzieci rosną, zmieniają się też ich potrzeby, ale chęć bycia w ruchu , występowania i chwalenia się swoimi umiejętnościami pozostaje taka sama. Od przedszkola do trzeciej klasy szkoły podstawowej kładziemy nacisk na komunikację i uzyskiwanie informacji od innych osób. Nasi najmłodsi kursanci uczą się poprzez wchłanianie języka, który ich otacza i przez systematyczne ćwiczenia używania go w przeróżnych sytuacjach.Naszym zadaniem jest uwolnienie potencjału dzieci i umożliwienie im korzystania z naturalnej intuicji językowej.

Jak uczymy dzieci starsze w Szkole Języka Angielskigo Agnes

Czy chcielibyście, aby Wasze dziecko odniosło sukces w szkole i w późniejszym życiu?

Rodzice dość często przychodzą do szkoły we wrześniu zdesperowani, ponieważ ich niegdyś szóstkowe dziecko, które właśnie przeszło do czwartej klasy, nie radzi sobie z angielskim. Trzecioklasista rozpoczyna czwarty rok nauki w szkole i każe mu się odmienić czasownik „to be.”  Może nie wiedzieć albo nie pamiętać, co znaczy „odmienić” albo „to be” i dlatego oblewa pierwszy sprawdzian z angielskiego. Dlaczego uczyć dzieci czegoś, czego nigdy nie będą potrzebowały robić lub stosować?  Kto je kiedykolwiek poprosi o odmianę czasownika „to be”?  Co ważniejsze, w trzeciej klasie uczniowie powinni umieć mówić o sobie i swojej rodzinie, o tym, gdzie mieszkają, i opisywać swoje codzienne zajęcia. Po co uczyć dzieci formalnej gramatyki i marnować ich cenny czas na uzupełnianie niezrozumiałych zadań w zeszycie ćwiczeń, jeśli nie potrafią nawet odpowiedzieć na tak proste pytania, jak „Ile masz lat?” lub „Gdzie mieszkasz?” Dzieci intuicyjnie uczą się stosowania poprawnych struktur gramatycznych bez wyjaśniania i formalnej nauki czasów gramatycznych. Rozumieją, że w pewnych sytuacjach używamy specjalnych konstrukcji i że różne sytuacje wymagają różnych konstrukcji.  Wszystko to bez potrzeby odmieniania czasownika „to be.”  Nasi najmłodsi kursanci uczą się poprzez wchłanianie języka, który słyszą, przez własne próby użycia go w rozmaitych sytuacjach, a naszym zadaniem jest postawienie naszych uczniów w takich sytuacjach i umożliwienie im korzystania z naturalnej intuicji językowej.
Zwykła nauka angielskiego to przeżytek. Obecnie chęć odniesienia sukcesu w XXI wieku powinna być motorem dla naszych metod nauczania, jako że różne dziedziny zawodowe i naukowe wymagają coraz bardziej wyspecjalizowanego języka.

Standardy nauki

„Osłuchanie się” z językiem już nie wystarcza, gdy chodzi o ambicje, które mamy wobec naszych dzieci i wobec języka angielskiego. Oczekujemy, że nauczą się mówić płynnie w tym języku, zanim staną się nastolatkami. Chociaż gry i zabawa są integralną częścią nauki angielskiego w Agnes English School,  wysoki standard nauki jest zachowywany poprzez częste sprawdzanie postępów. Nasi nauczyciele starają się mówić tylko po angielsku, nawet do dzieci początkujących, więc kursanci uczą się słuchać uważnie i stosować odpowiednie konstrukcje do porozumiewania się w rożnorodnych sytuacjach.

Zacznij edukację swojego dziecka już dziś, nie czekaj na szkołę.

Skontaktuj się z nami, powiemy Ci jak możemy pomóc w edukacji twojego dziecka.